98863810971: Difference between revisions
From Verified Handles
American chemical company
98863810971
98863810971
(DuPont) |
(DuPont) |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
| [[File:TwitterGrey.svg|30px|link=|frameless|center]] || Twitter || [https://www.twitter.com/DuPont_News @DuPont_News] || [[File:OOjs UI icon check-progressive.svg|30px|link=|frameless|center]] | | [[File:TwitterGrey.svg|30px|link=|frameless|center]] || Twitter || [https://www.twitter.com/DuPont_News @DuPont_News] || [[File:OOjs UI icon check-progressive.svg|30px|link=|frameless|center]] | ||
|- | |||
| [[File:TwitterGrey.svg|30px|link=|frameless|center]] || Twitter || [https://www.twitter.com/DuPont_Solar @DuPont_Solar] || [[File:OOjs UI icon check-progressive.svg|30px|link=|frameless|center]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:WebsiteGrey.png|29px|link=|frameless|center]] || Website || [http://www.dupont.com dupont.com] || [[File:OOjs UI icon check-progressive.svg|30px|link=|frameless|center]] | | [[File:WebsiteGrey.png|29px|link=|frameless|center]] || Website || [http://www.dupont.com dupont.com] || [[File:OOjs UI icon check-progressive.svg|30px|link=|frameless|center]] | ||
Revision as of 20:04, 21 March 2021
| Icon | Service | Username | |
|---|---|---|---|
| @DuPont_News | |||
| @DuPont_Solar | |||
| Website | dupont.com |


